BUNU BİLMENİZ GEREK | Haftalık Vlog

  görünümler 114,603

Polina Chursanova

11 gün önce

Herkese selam! Geçtiğimiz haftadan sizinle paylaştığım kareleri umarım keyifle izlemişsinizdir ❤️ Yakın zamanda görüşmek üzere!
FOREO UFO'yu detaylı incelemeniz için: foreo.se/643ig
Benim FOREO UFO'mdan satın almak için: foreo.se/i54f0
Cambly’yi hemen indirip bu kodla ilk dersinizi ücretsiz yapabilir, indirimle üye olabilirsiniz: HERKESE40
Link: bit.ly/herkese40
İndirim için: bit.ly/3lvR0kz
*İndirim kısa süre geçerlidir.
Cambly TRpost Kanalı: bit.ly/CamblyeAboneOl
Cambly Blog: blog.cambly.com/

YORUMLAR
Polina Chursanova
Polina Chursanova 10 gün önce
Gelen tüm yorumlara istinaden; Açıkçası bu kadar anlayışsızlık, bu kadar saldırı neye gerçekten bilmiyorum. Reklama mı? Videonun beğenilmemesine mi? İçeriğin eksikliğine mi? Hepsine mi? Ya da asıl soru bunların hepsi bile olsa karşılığı gerçekten bunca satıra uzanan ve kalp kırmaya çalışan yorumlar mı? Öyleyse zaten anlayamacağım sanırım. Asıl anlayamadığım da bir video çok beğenilirken, birinde sizin beğenmediğiniz bir şey olunca öncesini ful silip atmak ve kötülemek, karalamak. Bu gerçekten inanılmaz anlamsız ve adaletsiz geliyor bana. Sadece bu video için geçerli değil bu, ne yazık ki her zaman için geçerli ve TRpost'da herkes için geçerli. 10 video üst üste çok güzel, çok beğendik; bir video beğenilmeyince de 'kalitesiz, zaten bozdun, değiştin' sonra yarın tekrar beğenilen bir şey yapınca da yine her şey çok güzel... Kimse de çıkıp diyemez ki 'evet şu ana kadar çok iyiydi iki, üç, beş videodur kötü' çünkü bu hep böyleydi, hep bir yüceltme bir yerme hali.. Özellikle bu videoya gelince; Bilmiyorum gerçekten farkında mısınız, videoda dediklerime hiç kulak verdiniz mi yoksa hiç umrunuzda mı değil ama (buraya kadar okuduysanız umarım en azından bunu önemsediğiniz için yapıyorsunuzdur) evet videoların eskisi gibi (her neyse o eskisi, eskiden de 'eskisi gibi değil' yorumları geliyordu) olmaması kadar normal bir şey var mı? Ben hiç bir zaman ful evde içerik üreten biri olmadım (onları da yaptım ama hiç bir zaman asıl bu odak içeriğim olmadı) ve şu an ne seyahat ediyorum, ne yaşadığım şehirde geziyorum ne de çok fazla bir şey yapabiliyorum. Her zaman hayatımı paylaştım ve bununla var oldum. HAYATIMIN/ hayatımızın da böyle bir dönemindeyiz ve şu an neyse onu çekiyorum. Özür dilerim evde oturduğum için, üniversite ve TRpost'a aynı anda müthiş zaman ayıramadığım için, evde oturup ful yemek/ temizlik/ ya da kendim olmayan her ne varsa çekmediğim için. Bilmiyorum gerçekten bu mudur beklentiniz ama ben de dilerdim ki hayat normal olsun, günün 10 saatini evde bilgisayarın başında geçirmiyim, pandemi olmasın, hatta reklam da almıyım ve kiramı da ödemediğim, para kazanma kaygımın olmadığı sanatın sanat için yapıldığı bir devirde yaşayayım. Hatta reklam gelirimle okul okumak yerine de tam aksine eğitimi bıraksam sanırım herkes daha mutlu olurdu???? Reklam demişken; O kadar şanslıyım mı gerçekten HER GÜN kullandığım markalar bana teklifle geliyor. Bir zamanlar ürünlerini para biriktirerek aldığım firmalar benimle çalışmak istiyor. O kadar mutluyum ki sevmediğim, kendime yakıştırmadığım her bir markaya HAYIR deme lüksüm var ve diyorum da. Bir şeyi ne almak zorundasınız ne de kullanmak. Tercih etmeyebilirsiniz, maddi durumunuz el vermeyebilir, hoşunuza gitmeyebilir ama o ürünün kötü olduğu anlamına da gelmiyor, bu kadar sizde nefret uyandırması da gerekmiyor. Kanalımda gördüğünüz her şeyi bizzat kullanıyorum, seviyorum ve o firmalar da benimle çalışmak istediği için onlara bir kez daha teşekkür ediyorum.
coloniasal
coloniasal 12 saatler önce
uzun zamandır takipteyim ve 'kaliteli' içerik olmasa da videolarındaki emeği görüp beğeniyordum. ancak son zamanlarda bu mecraları sadece ve sadece para kazanma amaçlı kullanıyor görünümü ve imajı veriyorsun takipçilerine. ben zaten içeriklerini değil de tarzı sevdiğim için editlemerini,müzkleri beğendiğim için takip eden biri olarak bunu objektif olarak görüyorum ve bu yüzden değer kaybettiğini düşünüyorum. ne yazık ki senin gibi işi önceden benim para biriktirdiğim ve belki de şimdi sizin paranızın yetmediği markalar gibi tabirler de kendini marka değeri olarak olduğundan büyük gördüğün için itici geliyor olabilir. Olay icerigin sadece reklama donusmesi bir videoya iki reklam koymanin isini ucuzlastirmasi. maddi değeri yüksek işler piyasa değerinin yüksek olması/ kalmasında etkili olamayacak takipçilerin düştüğü sürece.bundan fazla da bir kapasiten olduğunu düşünmüyorum para mecrasına çevirmemiş olsan ingilizce içerikler görürdük zaten. Yapacaklarini merak ediyordum ancak kapasite gorundu.
ada erkil
ada erkil 20 saatler önce
insanların sana anlayış göstermesini bekleme sebebin ne? Burası senin iş sahan: buradan duyuruldun, buradan tanındın ve buradaki izleyici kitlen sayesinde para kazanıyorsun. Yani elbette onlar ne diyorsa onu yapmak değil ama insanlara bu manipülasyonu yaşatmaya çalışman komik. Aa tabi eğer ben başından beri reklamla var olan bir kanalım başka vasfım yok diyorsan ki öyle gözüküyor kanalın adını ve içeriğini değiştir ki kapitalizm tutkunu daha rahat görelim.
dolunay Pars
dolunay Pars Gün önce
pol seni seviyoruz ama burası senin başlıca finans kaynağın şikayet etsen de bu reklamlar her videoda olucak ve her hikayede trendyol linki olucak eskiden seni hayatın için takip ediyorduk çünkü hikayelerinin videolarının çoğu hayatına aitti şimdi nerdeyse hepsi ya link ya indirim ve bu bizi de darlıyor gözlerinde bir enerji yok ve gerçekten video çekmek için çekiyor olman üzücü :(
busmabel
busmabel 4 gün önce
Sevgili Polina, bu ülkede insanlar açlık sinirinda yaşıyor. "
beyda
beyda 4 gün önce
Seni seviyorum ve çok yoruluyorsun. Kendine zaman ayır lütfen. 💙
Rozee
Rozee 7 saatler önce
videoyu izledikten sonra yorum yapıcaktım ki o ara açıklamanı okudum ve samimiyet sıfır . Gerçekten 14 dakikalık videonun 3 dakikalık reklamı, geri kalanının parça parça oluşu. Videon için neyse bu haftalık videoda çıkıverdi aradan demiş gibisin
mermaid
mermaid 8 saatler önce
Şu Elvin de ne sevimsiz.. Bakalım hızlı başlayan arkadaşlığınız ne zaman sonlanacak. Hiç güven vermeyen bir tip
Canan Kaleli
Canan Kaleli 17 saatler önce
Polina apartmandaki yangın alarm sesi bazen hırsız girdiginde de oluyor dikkatli olun
Nes Is
Nes Is Gün önce
Baaaaya itici video keşke hiç girmeseydim
Alienismyfriend
Alienismyfriend Gün önce
Arkadaşlar insanları,yaptığı işleri,ortaya çıkan ve emek verilen sonuçlara böylesine kalp kırıcı yorumlar gelmesi çok şaşırttı.İnsanları eleştirebilirsiniz ancak SAYGI çerçevesinde ki böylece kişi kendini geliştirip yanlışlarını anlayabilsin.Ancak yapılan yorumlar insanın kendini düzeltmesine değil kendini üzmesine sebep olur.Lütfen biraz duyarlı olun.Bu kadar sevmiyorsanız videodan çıkıp gitmeniz yeterli.Kimse sizi kalp kırıcı yorumlar yapmaya zorlamıyor.
M Mn
M Mn Gün önce
Full reklam, sıkıcı, sosyetik, sonradan görme, istanbul zengin bebeleri Vlogu olmus. Pol o ladar dogaldin ki, güclü, kendi ayaklari üzerinde duran bi kizdin ki ne ara "yeaa kerem, askimmm yaaa, foreouuu, mini luna, trendyol, gözlerim cok sis yaeee tarzinda geveze bi kiz olmussun. Tamam reklam yap ama bu kadar sadece reklam yapmak icin blog cektigin o kadar ortada ki, insanlar bunlari görmek istemiyor! Artik maalesef seni takip edemicem. Ada Yalcin gibi dogal TRpostrler varken...
Meltem Deniz
Meltem Deniz 2 gün önce
Bi video ya kaç reklam sıkıştırılır:(
Simuzər Verdiyeva
Simuzər Verdiyeva 2 gün önce
Yorumları okudum da, videoyu bir tek ben sevmişim galiba. Kimse sevmemiş videoyu, neden ?
Aleyna Ocak
Aleyna Ocak 2 gün önce
Okul konusunda böyle düşünen tek ben değilim sevindim
Charlotte Shirley
Charlotte Shirley 2 gün önce
şaka. vfhbsvbkj tatlış polina gerçekten çok haklısın ya bir de evdeyken birden fazla şeye full konsantre olmak çok zor seni çok iyi anlıyorum. reklamları ben direkt geçiyorum bence fazla reklam değil ben senin verdiğin kodları kullanıyorum camply için benim çok işime yaradı, bu videoyu geç izlediğim için harika kampanyayı kaçırdığım için üzgünüm. Bir konuda düşüncemi belirtmek isterim o da spora devam ediyor musun bilmiyorum ama evden dışarıya çıkıp spor yapmak bana çok iyi geliyor bir parkta kulaklığımı takıp kendi kendime basketbol oynamak enerjimi arttırıp beni motive ediyor.
R K
R K 2 gün önce
Elvin e zoooom yapması ama zoom da bile kadının çok güzel olması ÇILDIRIYORUM... zooom yaptı ve çok güzel elvinnnnnnnn fanı değilim ama sinirlendim artık çok güzel ve kıskandım bb
Elif De
Elif De 3 gün önce
çok saçma bir video olmuş, parça pinçik
Beyza Koçak
Beyza Koçak 3 gün önce
Reklama neden bu kadar tepkilisiniz anlamıyorum hayat reklamla dönüyor abi
Aydın Köklükök
Aydın Köklükök 3 gün önce
Cevap yazmak önceliğin veya takıntın olmasın, hayatının büyük bölümünde haklı haksız, yersiz, zamansız, dayanaksız eleştiri ve davranışlara maruz kalacaksın, önemli olan senin metin ve pozitif kalmandır. Sen avam yada sıradan değilsin, yaşayışın ve yaptıklarınla fark yaratıyorsun. Okuluna ve eğitimine odaklan.
Murat İlerigelen
Murat İlerigelen 3 gün önce
bence video işini bırak artık. okulunu oku, yıllardır burda insanlara göstermeye çalıştığın “toz pembe” hayatın olmadığını, senin de düz bir 9-5 hayatına mahkûm olacağını kabul et. İngilizce mi konuşuyorsun, Türkçe mi konuşuyorsun belli değil.
Aleyna Aygül
Aleyna Aygül 4 gün önce
Neyi bilmem gerektiğini bilmeye geldim Pol
lokum lokumcuk
lokum lokumcuk 4 gün önce
Aman atlayıverin beğenmediğiniz yerleri niye linçliyosunuz kızcağzı heralde tek sponsorla çaılşan youtuber değil
Bengi Saritas
Bengi Saritas 4 gün önce
Turkiye’de icerik ureticisi yok cidden yok.yarim yamalak videolar cekip icine 10tane reklam sikistirinca icerik ureticisi olunmuyor.influencer tayfada da gercekten ozgun bir stili olup yabanci instagrammerlari kopyalamadan profil olusturan da yok anca 30storye link koyun
gamze s
gamze s 5 gün önce
Elvin+polina= reklâmcılık ikisini de takipten cikiyorum her yerden yetti cidden
Ayça Akkuş
Ayça Akkuş 5 gün önce
Mükemmeliyetçi olup sırf reklam için çektiğin belli olan bu ve bu gibi videolar gerçekten içine sindi mi?
ışıl su
ışıl su 5 gün önce
bence isin bu ve reklam alman gayet dogal polinayi cok izlemek izliyorsaniz benim gibi ileri sararsiniz kotu elestiri de yapabilirsiniz ama bence pol dahil kimseyi yorum sabitliycek kadar linc etmeye gerek yok
Aleyna Öz
Aleyna Öz 5 gün önce
Arkadaşlar biraz empati kurup eleştirmek yerine, motive etmeye ne dersiniz? Videonun sonunda da kendini gayet açık anlatmış, durumu söylemiş zaten. Bence beklediğiniz gibi içeriklerin gelmesi için, sadece iyi günlerinde değil zor anlarında da destekleyici olmak lazım👍🏻
S. D.
S. D. 6 gün önce
1 videoda 2 sponsorluk mu? Paran mı bitti? Sponsorlu kısımlar hariç video boş, içerik yok. Sırf sponsorlu video çekmek için 2-3 sokak çekmişsin, yorduk seni ya
başak turan
başak turan 6 gün önce
bence bu kadar insan aynı şeyi düşünüyorsa buna kulak asmalısın. kimsenin seninle bir derdi yok. 500 yorumda aynı şeyleri söylüyor. elvinle çok takılma bence senin ismine zarar veriyor.
Aria Tamar
Aria Tamar 6 gün önce
Influencer'a dönüşme lütfen. Sevmiyoruz, saygı duymuyoruz, can sıkıntısından izliyoruz onları. Haberin olsun.
Farid mrzd
Farid mrzd 6 gün önce
Bence az arkadas olmasindan oluyor bukadar can sıkıntısı konuşucak, gezicek, eğlenicek insanların etrafında olmaması çok kötü birşey
N.G
N.G 6 gün önce
Instagramda linklerinden biktimm!! Seni seviyorum izlemek istiyorum ama yeminle soyudum artik🥺 keske bu katar story linle doldurmasan
daisy b
daisy b 6 gün önce
Tahmini ne zaman 'İKİ DERSİMİN ARASINDA SUŞİ YEMEYE GİDİYORUZ' derim acaba? Tr gerçeğinde saçma sapan vloglar izlemek artık bana iyi gelmiyor
şerife çelik
şerife çelik 6 gün önce
13 dk reklam 1 dk vlog olmuş bu
Berna Şahin
Berna Şahin 6 gün önce
İnsanların anlayışsızlığına akıl sır erdiremiyorum gerçekten. O kadar yoğun ve stresli zamanlardayız ki ister istemez olumsuz yükleniyoruz bazen online dersler ödevler derken keyfin için bi kahve müzik yapamadan günün bitmiş oluyor. Ve hep evdeyiz hayattan bi alış verişimiz kalmamaya başladı bu bizi zaten kötü etkiliyor. Eminim herkes bunun farkındadır. Kararını çok olumlu karşıladım pol. Kendin için doğru olanı yaparken bile hiç yüzünü görmediğin bizlere çok nazik davranıyosun. Bu yüzden teşekkür ederim. Sen ayda bir video atmaya başlasan da seninle arkadaş olmayı seven insanlar olarak burda olacağız :)
Bir Bayan
Bir Bayan 7 gün önce
Genç bir kadını bu kadar ağır eleştirmeniz gerçekten hoş değil. Kadının kadına yaptığı kötülüğü gerçekten kimse yapmıyor. Yazık bu durumlara gelmişiz. Yorumları okurken üzülür mü morali bozulur mu diye düşünmüyor musunuz gerçekten ? Evet işi eleştiriye açık bir sektör ancak kötü söz sarfetmek ne zamandan beri eleştirmek oluyor? Karşınızdaki insanı incitirken gerçekten içiniz rahat mı? Hangimiz kusursuzuz?
beyza b
beyza b 7 gün önce
gormekten biktigim her sey tek videoda super icerik cidden
iamofftoneverland
iamofftoneverland 7 gün önce
Sıkıcıı üzgünüm reklamlar çok itici. Videonun başına disclaimer verebilirsin yabancı youtuberlar gibi. Ayrıca insanlar contentin eskisi olmadığını sıkıldıklarını söylemişler. Gayet objektif bi yorum. Niye bu kadad uzun açıklama yaZdın ki? Bence sen de durumun farkındasın ve memnun değilsin içerikten. Elvinle ilgili yapılan yorumlara da katlııyorum. Yürüyen reklam kız. Unsubscribe yaptım üzgünüm
B G
B G 7 gün önce
O kadar laf yazılmış kız asla umursamamis ve aynı şekilde Instagram'da oaylasim yapiyo 😁😁 bu kadar takıyor işte. İzlemeyin
gul
gul 7 gün önce
İnsanların eskisi gibi değil derken kastettikleri önceden kendilerine samimi gelen Polu görememeleri olabilir mi? Şahsen ben de 2 yıl öncesinde falan senin kanalına aboneydim ve tüm videoları izliyordum yani Keremle arakadş olduğunuz zamanlarda bile hep burdaydım. Ama uzun zamandır izlemiyorum videolarını arada atlayarak bakıp çıkıyorum. Hayatında nelerin değiştiğine karışacak değilim. Ama değişen şeyler arasında tanıdığımız Polu görememek de dahil. Sonrası sana kalmış.
Merve gk
Merve gk 7 gün önce
sana okadar özeniyorum ki,seni kıskanıyorum 🥺
lola
lola 7 gün önce
Bu ne ya reklamı atlamak için ilerlettim yine reklam çıktı şaka gibi
Gonca Yılmaz
Gonca Yılmaz 7 gün önce
ahhh Polina üzümlü kekim 💛 senin içeriğin hep böyleydi yaşadığın hayatı çekiyordun bu süreçte evden çıkmıyorken başka ne içerik uretebilirsin ki elinden geleni yapıyorsun hissediyoruz da bunu. bu platformda yıllardır varolan insanlardansın eskisi gibi değil demelerinin nedeni diğerleri gibi tek bir içeriğe yönelmemen "makyaj, yemek, challenge" videoları çekmemen. Motivasyonunu düşürmesin bu mesajlar 10 reklam da alsan bir videoda estetik reklamlar çekiyorsun severek izliyoruz 💛💛💛💛
Feyza Cinci
Feyza Cinci 7 gün önce
Herkes reklamlardan bahsetmiş ama instagramının düzenliliği ve videolarının editlerinin harika olmadı bunları görmemi engelliyor🖤
Selin Korkmaz
Selin Korkmaz 7 gün önce
Artık seni görmek tanışmak istiyorum gelecek mi o günleer 🥰
Betül Sönmez
Betül Sönmez 7 gün önce
Arkadaş ne abartıyorsunuz ya alt üstü bir reklam hayatı bu kadar takmayın ya izle geç yani bu kadar abartmaya ne gerek var anlamış değilim. Hayır yani acaba siz TRpostr olsanız hiç mi reklam yapmayacaksınız çok merak ediyorum
Galler Şeyhi
Galler Şeyhi 7 gün önce
Bi an okulu bıraktın sandım 😂 Doğru bi karar almışsın arkandayım
Raziye GÜVEN
Raziye GÜVEN 8 gün önce
04.30 da ki müziği bilen var mı ?
Selin T
Selin T 8 gün önce
Türkiye’ye geldiğinden beri artık izlenmiyorsun. Baya izlenme oranları düştü
Elvan Eroglu
Elvan Eroglu 8 gün önce
İzlediğim en saçma haftalık Vlogdu polina ya ne oldu anlamadım?
Baek and Chan
Baek and Chan 8 gün önce
Aaa link levinlerde varmış videoda
Sağlıklı Tarifler
Sağlıklı Tarifler 8 gün önce
Ancak herkesi eleştirerek kendi kusurlarınızı kapatmaya çalışın bu kız bu videoları nasıl emek ve çabayla çekiyor bilmiyorsunuz bile paranızı harcamanıza gerek yok reklamı atlayabilirsiniz kız sizden para istemiyor size tanıtıyor fena mı yapıyor biraz yapıcı eleştirin duyar kasmiyorum insan olmak pozitif olmak size de kendinizi iyi hissettirir kin öfke nefret ırkçılık yapmanın anlamı yok. Biraz hoşgörü hepimizi daha güzel yapar içiniz güzel olsun
deniz pak
deniz pak 8 gün önce
Foreo denen yüz temizleme şeyini almak için yeterince param yok yeşil sabuna talibim...
Şeyda Taşer
Şeyda Taşer 8 gün önce
cambly gercekten abarttı bence de reklam işini.. Ben hiçbir reklamını dinlemiyorum direk geciyorum artık. Poliyi çok seviyorum bence digerlerine göre en dogalı. izlerken keyif alıyorum. reklam isine gelince yine de digerlerine kıyasla abartıp doğallıktan uzaklaştığını düşünmüyorum.
Bulut Çetin
Bulut Çetin 8 gün önce
reklam için çekilen vlog... yine de emeğine sağlık ne diyim
İlhan Balcı
İlhan Balcı 8 gün önce
Neyi bilmemiz gerek hala anlamadım
Hatice Samast
Hatice Samast 8 gün önce
Polina bende o kupalardan istiyorum aldığın siteyi ekliyebilirmisin?
İlayda
İlayda 8 gün önce
Şimdi kırıcı yorumlar diyorsun da ben seni kaç yıldır izliyorum bilmiyorum artık ve bu kadar güzellikleri gördüğümüz bir kanalda şimdi bunlarla karşılaşmak sinir bozuyor. Bunu bilmeniz gerek diyip covid-19 testi yazısını koyup bizi kandırıyorsun ve gerçekten buna ihtiyacın var mı pol. Bilmemiz gereken o dramatik şey neydi ben bu videoda göremedim doğrusu. Yapıcı veya kırıcı bilmiyorum bu yorumu nasıl değerlendirirsin ama içerik üretiyorsun diye kimse sana hürmet etmek zorunda da değil, yaptığın o uzun açıklamada kendini savunmuşsun sadece ve asla burda sana yorum yapan yüzlerce insanın söylediklerine kulak asmamışsın. İzleyicilerin bu videoyu çekme sebebin eğer bizim düşüncelerimiz umurunda değilse videoları çekip evde istersen büyük bir ekrana yansıtıp izleyebilirsin. Bizim de vaktimizi çalmamış olursun böylece.
dolunay Pars
dolunay Pars Gün önce
tüm yorumların genel ve seviyeli özeti 10/10
denis
denis 8 gün önce
Her insanın hayatında düşüş noktaları olabiliyor arkadaşlar, bir takipçi olarak ne olursa olsun bence destek çıkmalısınız, ortada hüsrana uğrayacak hiçbir şey yok. Kolay gelsin pol
123sakaa
123sakaa 8 gün önce
Polina atladığın bir şey var. İki gün 10 saat bilgisayar başında oluyorum diye ağlıyorsun ama ben bunu haftanın 5 günü yapıyorum ve bu 8 ay sonra bitecek bir şey değil ben işim gereği bunu yapıyorum günlük 10 saatlik bir mesaide molalar hariç bilgisayar başından kalkmıyorum. Seni seven insanları eleştirmeden bu şekilde konuşmadan önce etrafına bak ve gerçek dünyayı bir gör.
Deniz Kılıç
Deniz Kılıç 8 gün önce
Polina çok geçmiş olsun ancak covid testinin negatif olması covid olmadığı anlamına gelmiyor.Hekim olarak son zamanlarda birçok hastayla karşılaştım böyle..Umarım sağlıkla atlatır ve umarım sizi bu konuda bilgilendirmişlerdir ve karantinanız bitmeden kimseyle temas halinde olmamışsınızdır.
Irem Nur
Irem Nur 8 gün önce
Polina sana önceden yaptığım gibi hep pozitif bakmaya çabalıyorum gerçekten bazen kalp kırıcı yorum yapsam da aslında bunun benim kendimle ilgili bir problem olduğunu da biliyorum,sana şuan göremiyorum ama kim bilir nasıl kötü yorumlar yapmışımdır ama ama kendimi zorluyorum kötü ve negatif biri olmamak için... seni o kadar uzun süredir takip ediyorum ki gerçekten seni sevdiğim için hala buralardayımdır,ne kadar tuhaf değil mi senin hayatının her evresine hakimim ama sen sadece burada yazdığım isim olarak biliyorsun beni. Bu çok korkutucu. Bunlar ne kadar umrunda olur bilmiyorum ama içimden geldi yazmak. Şuan hayatını uçak modunda yaşıyorsun aslında bir çok kişi böyle insanları dert etme çünkü hiçbir zaman onları mutlu edemezsin,reklam alman çok doğal çünkü yaptığın bu şeyden yapmaya devam edebilmek için motivasyon dışında gelir de elde etmek gerekiyor ama ipin ucunu kaçırdın bence ki eleştiren kişilerde bundan bahsediyor yani dediğim gibi kendini üzme burada eleştiren değil ama kötü yorum yapanlar sadece yapmış olmak için yapıyor.
Damla Türkmen
Damla Türkmen 8 gün önce
Pol , videolardaki müzikleri nerden alıyorsun ? Telifsiz müzikler mi bunlar ?
Esra Şahin
Esra Şahin 8 gün önce
Sen kendini nasıl mutlu hissediyorsan öyle olmalı zaten 🥰
rumeyhüm salman
rumeyhüm salman 8 gün önce
bahane
İrem Yalcin
İrem Yalcin 8 gün önce
polşna sırf çekmek için çektiğin bi video olmuş bence diğer yorumları dikkate al :) loveu
Zeynep Eren
Zeynep Eren 8 gün önce
Videonun aralarına koyduğun kendi kliplerine bayılıyorummm new york olanlar daha güzeldi ama hepsi güzel tabi kiii :))❤️
nwsli
nwsli 8 gün önce
ABİ OF POL DİYİNCE AKLIMA SADECE LİNK VE REKLAM GELİYOR BAYDIN ARTIK
nwsli
nwsli 8 gün önce
o nasıl bi diş fırçalama diş etlerim acımaya başladı izlerken..
Burcu Dumlu
Burcu Dumlu 8 gün önce
Canım kesinlikle en iyisini yapıyorsun eğitim çok önemli mezun olana kadar biz de anlayışlı oluruz merak etme ☺️🤗😘
Dilara
Dilara 8 gün önce
arkadaşlar cidden tepkinizi takibi bırakarak gösterebilirsiniz instagramdan öyle yapmıştım aylar önce ama dün gidip baktım onca yoruma üzülüp bari link koymazsın bir iki gün :D buradan da çıkıyorum bye polinacım markalara teşekkür etmeye devam tatlım ahahahhahahd
Sevgi'nin Parfüm Dünyası
Sevgi'nin Parfüm Dünyası 9 gün önce
Reklam vs. Degil tabii ki yapacaksin emek veriyorsun karsiligini alman gerekiyor benim asil rahatsiz oldugum sey videolarinda ben seni izlemek icin aciyorum Elvini degil onu izlemek istesem onun kanalina giderdim. Ama videolarinda son zamanlarda sence de artik cok fazla gorunmuyor mu?
Masita Birol
Masita Birol 9 gün önce
Masmugs internet sitesinde çok güzel kupalar var
eda
eda 9 gün önce
14 dakikalık videonun sadece 2 dk 40 sn'si reklam.. onu da izlemek istemezseniz atlayabilirsiniz. Neyi bu kadar abartıyorsunuz? Siz youtuber olsanız işbirliği yapmak isteyen herkesi red mi edeceksiniz? Ve insan kalbini kırmak bu kadar kolay olmamalı. Bence video çok samimiydi Polina.. umarım en kısa zamanda kendini daha iyi hissetmeye başlarsın. Seni seviyorum 💛
Şeyda Toplu
Şeyda Toplu 9 gün önce
ilk vidolarını çektiğin andan beri hiç izlememiştim. Çok büyük bir değişim görüp üzülürüm sanıyodum. Ama hiç değişmemişsin. Benim tanıyıp sevdiğim Pol ❤ hep böyle kal.
MissBB92
MissBB92 9 gün önce
Pol egri oturup dogru konusalim. Turkiye’ye gelme sebebin daha cok isbirligi almakti ve bu ugurda 3-4 aycik daha new yorkta kalip okulunu orda bitirme fikrini cope attin. Simdi de kalkip ne kadar zor oldugundan mizmizlaniyorsun. Tabi ki zor olcak. Her seyden once acaip bir saat farki var. Ama bunu kendin sectin. Turkiye’ye geldigin icin kanalin ilgi cekiciligini kaybetti, videolarinda eskisinden daha yaratici olman gerekiyor. Mesela istanbulda evinin gordugu binalar, hava durumu, yedigin nohut senin takipci kitlenin ilgisini cekmiyor. Herkes ayni seyi goruyor zaten perdesini acinca. NY’da olsa o bile bir icerikti. Neyse, demek istedigim bu secimi kendin yaptin. Yurutemeyince de video kalitesinden kistin diye gelen tepkilerden kacamazsin. Ortada bariz bir neden sonuc iliskisi var. Yaptiklarinin sonucuyla yuzlesmeden de buyuyemezsin.
bdö
bdö 4 gün önce
konuş be!
günes gok
günes gok 9 gün önce
yorumlar biraz gereksiz yukselmeyle dolmus ama ben reklamlari geciyorum izlemek istemedigim icin onun disinda gezemedigi icin kisa videolari birlestirmis bence ki bu cok normal o yuzden biraz daha anlayisla karsilasaniz reklam koymasina neden sahsi bir hakaretmis gibi algiladiniz anlamadim
Busra Derman
Busra Derman 9 gün önce
Senin her videon ayrı güzel. İnsanların ne dediğini boşver. Söylediğin gibi zaten sürekli derslerle uğraşıyorsun. Bende aynı durumdayım seni anlayabiliyorum. Sürekli onu çeksen yine laf edeceklerdi. Sen at ben izlerim her videonu 😂❤️
Nurbanu Tasci
Nurbanu Tasci 9 gün önce
Dediklerinde haklisin ben de cok yoğun bi bolum okuyorum ve bu donem 7 dersim var ayrıca youtubea yeni basladim ve her hafta video icerigi uretmek editlemek falan cidden zaman istiyor bana göre de. Ve begenmedigin bi videoyu sirf atmak icin atmis olmamak lazim ben de buna cok dikkat ediyirum ve seni anliyorum. Umarim hayatindaki bu farkli islere dogru sekilde odaklanip en iyi sonuclari alirsinn😇😇😇🥰
B G
B G 9 gün önce
Biz izliyoruz ki sen reklam alıyorsun. İyi derken hoş da şimdi bize mi çemkiriyorsun. Sayın Trendyol hanim
betül öze
betül öze 9 gün önce
👌🏻👌🏻👌🏻💚😘
Berfe Sönmez
Berfe Sönmez 9 gün önce
Takipçilerinle dalga geçer gibi bir video olmuş
Gamze Değirmenci
Gamze Değirmenci 9 gün önce
Benim güzel polum seni öyle seviyorum ki umarım bu yorumu görürsün cünkü şunu unutma sana belkı o kadar saygısızlık yapan bılmeden etmeden kotu yorumlarla seni yargılayanları bosver ÇÜNKÜ seni cok seven bi büyük bi kitlen var bana hep kadınların herseyi başarabileceğini gösterdin Amerika'ya Parise kendin gittin ve korkmadan basarabileceğıni gösterdin her seyi yapabileceğini eğer ben istediğim seyi cesaret ile umutla peşinden gidiyosam Senin bende cok büyük payın var Sen hep kendin ol kendin Polina olduğun için seni çoook seviyorum....
Ecem Yetim
Ecem Yetim 9 gün önce
Her hafta pazar video gelecek dedin geçen pazar atmadın 14 gün boyunca evde oturup çektiğin videonun sadece 2 dakikası falan normal. Kalan 12 dakikası reklam ve video atmayacağım demenle geçiyor zaten
Hilâl Danışmaz
Hilâl Danışmaz 9 gün önce
Neden bu kadar kötü yorum varki arasında bir iyi yorum bile göremedim açıkçası ben bayadır izliyorum ve videolarını çok kaliteli ve mükemmel buluyorum şuanda herkes gibi polinada bir süreçten geçiyor ve buraya devam ediyor ayrıca bende link ürün tanıtımından hoşlanmıyorum ama bunları soranlar link isteyenlerde takipçiler yaani birini sevmiyor verim alamıyorsanız takip etmeyin abi içim şişti kötü yorum görmekten
peki napabilirim
peki napabilirim 9 gün önce
Katalogla gezen avoncu teyzelere döndün iyice
Josephine Db
Josephine Db 9 gün önce
bir video iki reklam daha fazla kaç reklam ekleyebilirim challenge çeksene haha
Mel Sylmz
Mel Sylmz 9 gün önce
Burda reklam instagramda link link link baydı cidden 😒
barbie girl
barbie girl 9 gün önce
eski videoların çok daha güzeldi
mor makaron
mor makaron 9 gün önce
Şu manasiz aletin reklami icin çekilmiş bir video.. nerde o eski vloglar nerde o eski geçişler kurgular....😒
Erol Yılmaz
Erol Yılmaz 9 gün önce
Bence artık hiç video paylaşmamalısın. Olmuyo eskisi gibi
itsmee dilo
itsmee dilo 9 gün önce
Neden herkes eleştirmiş oldukça başarılı ve samimi biri herkes reklam yapıyo pol mu gözünüze batıyo emeklerin karşılığını alıyo kız buralara kadar kolay gelmedi Seni seviyorum Poli♥️
Melis helin Erenler
Melis helin Erenler 9 gün önce
Vlog çekmek için illaki dışarı çıkmak bir yere gidip gezmek zorunda değilsiniz ki
Blair Waldorf
Blair Waldorf 9 gün önce
Pol'un paylaştığı gösterdiği ürünlerden alıp gerçekten memnun kaldıklarım oldu o yüzden iyi ki paylaşıyorsun Pol🤍🤍 biraz da bu yönden mi baksak acaba reklam diyip saldırmak yerine lütfen arkadaşlar öfke değil sevgi saygı yayın 🦋
Blair Waldorf
Blair Waldorf 9 gün önce
ne bu öfke arkadaşlar¿¿ beğenmediğininizi ve “eskisi gibi olmadığını” düşünüyorsanız kapatmak iki saniyenizi bile almaz. kapatın izlemeyin bu kadar basit. şahsen ben severek izledim ve izliyorum ve böyle olan çoğunluk bir kitle var. siz beğenmeyenler yüzünden kızın motivasyonunu düşüremezsiniz biz seni severek izliyoruz Pol lütfen kendini asla bir şey açıklamak zorunda hissetme çünkü senin asıl takipçilerin senden asla böyle bir şey istemiyor🤍
Blair Waldorf
Blair Waldorf 9 gün önce
kız araya 2 dkcık reklam koymuş onu mu çok gördünüz istemiyosanız geçin
N
N 9 gün önce
Kendinize influencer demeyi biliyosunuz. Kendi hayatinizi ve markalari pazarliyosunuz. Mesleginiz bu. Bizim gibi hergun sabah 8 aksam 8 evden cikip calisip eve yorgun dondugunuz spontane bir hayatiniz yok. Markalarla isbirligi yaptiginiz, gezdiginiz, rengarenk giyindiginiz bir yasam.. Bunu bize pazarliyorsunuz ve biz de izliyoruz. Yaptiginiza birsey demiyorum adi ustunde isiniz bu. Insanlar da bu hayati bu tur seyleri izlemek istiyor. Ama eglenceli ve renkli bir sekilde. Siz bunu zamanim yok soyle boyle diyerek sadece reklami sokarsaniz insanlarin gozune tabii insanlar bu tur yorumlar yapar. Haklisin sen de bir insansin kirilabilirsin. Ama bu isin kaymagini yerken super elestiri alinca acimasizsiniz diyemezsin. Isin buysa elestirilere de acik olmak zorundasin. Aksi halde bu iki yuzluluk olmaz mi?
Ecem İşsever
Ecem İşsever 9 gün önce
umarım olumsuz yorumları önemsersin çoğuna katılıyorum ama sana olumsuz yorum yapmak içimden gelmiyor :/
Hilal Aybakan
Hilal Aybakan 9 gün önce
Severek takip ettiğim bir kanaldı.İnstagramdaki reklamlar yüzünden takibi bıraktım, kısa bir videoda defalarca yapılan 2 reklamı görmek o kadar sıktı ki,bu belki de son yorumumum.İşinizin bir parçası olsa dahi bu kadar çok reklam yapmak seni de yorar diye düşünüyorum.Cambly ve foreodan nefret ettim ve asla kullanmayacağım,müthiş pazarlama👏
Ekin Gevşek
Ekin Gevşek 9 gün önce
bütünlük yok hiçbir şey anlamadım videodan direk reklamlar başlığı yazılabilirmiş
Irem Ataman
Irem Ataman 9 gün önce
Kimseyi memnun etmek zorunda değil işi buysa kendisi seçmiştir ve yapıyordur beğenmeyen izlemesin artık buna devam etmek istemiyorsa ya da öncelikleri varsa bu da onun seçimidir siz zorlayamazsınız. Okulu çok yoğun ve ülke değiştirdi bunların mutlaka negatif bir etkisi oluyorken her beğenmediğiniz video için eleştiriyi yapmayın kapatın izlemeyin bitsin
Ece Yöyen
Ece Yöyen 9 gün önce
Polina, ben Elvin’e ulaşamıyorum belki sen bana yardım edebilirsin. 👀 Elvin’in youtube üzerinden yaptığı bir çekilişi kazandım ve Temmuz’dan beri bana asla geri dönmedi. 🤗 Belki ona bunu iletirsin
Havvali Kanal
Havvali Kanal 9 gün önce
Videoyu kesme şeklini çok beğeniyorum😍
esranur özkan
esranur özkan 9 gün önce
videoların o kadar rahatlatıcı ki 🥰 kendimi dinlendiriyorum seni izlerken
HİÇ AYRILMAYI DÜŞÜNDÜK MÜ? | KEREM İLE SORU CEVAP #3
11:42
Sibel Can - Bil Diye Söylüyorum
4:24
SibelCanVEVO
görünümler 793 B
Hercai 44. Bölüm Fragmanı
0:56
Hercai
görünümler 1,8 Mn
Baraj 10. Bölüm 2. Fragmanı
0:54
Baraj
görünümler 1 Mn
Bölüm 8 - Kendime İyi Davranmak
23:20
Duygu Özaslan
görünümler 354 B
The Other Side of Iran I A Late Iran Vlog
19:30
İlayda Akdoğan
görünümler 96 B
HAYALİM GERÇEK OLDU | PARİS'TE TEK BAŞINA
16:43
Polina Chursanova
görünümler 267 B
BENİMLE BİR HAFTA | ÜNİVERSİTE HAYATIM
20:22
Polina Chursanova
görünümler 391 B
Sibel Can - Bil Diye Söylüyorum
4:24
SibelCanVEVO
görünümler 793 B
Hercai 44. Bölüm Fragmanı
0:56
Hercai
görünümler 1,8 Mn
Baraj 10. Bölüm 2. Fragmanı
0:54
Baraj
görünümler 1 Mn
Boynu Bükük Emrah | Bizim Köyün Şarkısı
10:03
Beşiktaş Kültür Merkezi (BKM)
görünümler 1,1 Mn
Mucize Doktor 34. Bölüm 2. Fragmanı
0:47
Mucize Doktor
görünümler 1,8 Mn
Dilli Bebek (58.Bölüm) - Çok Güzel Hareketler 2
16:15
Çok Güzel Hareketler
görünümler 802 B
Konuşan Kediler 23 - En Komik Kedi Videoları
7:16